Keramická rovnátka

Máte už dost křivého úsměvu, chcete se začít znovu naplno smát, ale bojíte se kovových rovnátek? Představujeme vysoce estetickou alternativu klasické ortodontické léčby přinášející revoluční způsoby k dosažení krásných a rovných zubů – keramická rovnátka .

Žádné kovové úsměvy. Přivítejte keramická rovnátka!

Tyto rovnátka fungují na podobném principu jako rovnátka kovová s tím rozdílem, že téměř nejsou vidět. Samotný aparát je navržen tak, aby co nejvíce splynul s přirozeným odstínem vašich zubů a přitom si zachoval svou maximální účinnost.

Diskrétní rovnátka bývají nejčastěji bílá nebo zcela průsvitná, k jejich výrobě se zpravidla používají vysoce odolné materiály jako je keramika či safír. Jejich cena je sice vyšší než v případě klasických kovových rovnátek, jsou však skvělým řešením pro ty z vás, kteří si kovový úsměv nemohou z profesionálních či jiných důvodů dovolit, ale nechtějí ani investovat násobně vyšší sumy do luxusních neviditelných rovnátek. Používáme Americké zámky Crystal Clear. Dokonale upraví nedostatky na vašem úsměvu s maximálním komfortem.

 

Tvorba webových stránek: Webklient