MUDr. Jan Palas

  • 2005 promoce na lékařské fakultě Univerzity Palackého obor Stomatologie
  • 2005 – 2009 Praxe v privátní stomatologické ordinaci MUDr. Jiřiny Palasové
  • 2009 – 2011 postgraduální studium v oboru  ortodoncie na Klinice zubního lékařství v Olomouci
  • 2012 –  atestace v oboru ortodoncie, otevření privátní ortodontické ambulance v Krnově

Členství v odborný organizacích:

 

Po absolvování lékařské fakulty Palackého univerzity v Olomouci jsem nastoupil na soukromé pracoviště v Krnově v Privátní zubní ordinaci MUDr. Jiřiny Palasové.

S profesionálním přístupem v maximální možné kvalitě a s využitím moderních přístrojů, materiálů a poznatků ve stomatologii, zde provádíme ošetřeni pro spokojenost našich pacientů. Pracujeme v našich ordinacích teamově a proto není novinkou, že se problémy pacienta konzultuji mezi více lékaři a vždy se vybírá optimální léčebná metoda pro daného pacienta.

Individuální přístup ke každému pacientovi umožňuje vybrat pro něj právě tu nejvhodnější léčbu, která mu bude nejlépe vyhovovat a se kterou bude dlouhodobě spokojen. Lékaři se na našem pracovišti vzdělávají a absolvují semináře, školení pro lepší a kvalitnější péči.

Používáme moderní zobrazovací metody jako je RVG a RTG. Nabízíme kvalitní péči v oblasti konzervační stomatologie, stomatochirurgie, protetiky a dentální estetiky.

Ošetřuji také polsky, anglicky, německy a španělsky hovořící pacienty. S případnými dotazy nás kontaktujte.

MUDr. Janu Palasovi jsem musel napsat, abyste věděli, jak velké výsledky vaší práce byly. Děkuji za vaši pozornost k detailu. To samé platí pro laborantky a za to jim děkuji.

Lucie K.

Krnov

Moje zkušenost s Dr. Palasem  byla výborná od začátku do konce a nyní mám nádherný úsměv. To vše dokázal.

Monika J.

Kravaře

Nosil  jsem Ivisalign rovnátka a mohu jen doporučit. Super přístup, rovnátka téměř nejsou vidět a léčba proběhla relativně dost rychle. S každou návštěvou jsem byl spokojen a výsledek je skvělý! Jsem rád, že mám konečně krásně rovné zuby!

Jaroslav N.

Ostrava

Děkuji panu doktorovi i sestrám za vynikají práci. Maximální spokojenost. Můžu jen doporučit

Tadeusz W.

Kędzierzyn-Koźle

Tvorba webových stránek: Webklient