INVISALIGN – neviditelná rovnátka

Našim pacientům aplikujem první lingvální rovnátka v Krnově a Opavě. Výhodou tohoto typu rovnátek je, že nejsou z běžného pohledu vidět, aplikují se totiž na vnitřní stranu zubního oblouku. Říká se jim také neviditelná rovnátka.

Rovnátka Invisalign jsou takřka NEVIDITELNÁ

  • SNÍMATELNÁ – lze je vyndat např. před jednáním či před čištěním zubů  (doporučujeme je nosit min. 20 hod/den)
  • POHODLNÁ – jsou vyrobena na míru z průhledného materiálu SmartTrack
  • MÉNĚ BOLESTIVÁ – žádné drátky – žádné podrážděné dásně a tváře
  • DISKRÉTNÍ – komu o nich neřeknete, ten si Vašich rovnátek nevšimne
  • EFEKTIVNÍ – vyzkoušeno více než 5 miliony spokojených pacientů po celém světě

INVISALIGN NEVIDITELNÁ ROVNÁTKA

Technologie každodenně zjednodušuje naše životy a to platí i u ortodoncie. Rovnátka Invisalign jsou prakticky neviditelná a velmi komfortní. Není problém si je před jídlem nebo důležitým jednáním sundat, proto si málokdo všimne, že je nosíte. Diskrétnost nade vše. Neviditelná rovnátka Invisalign vás navíc neomezují v konzumaci nápojů či jídel jako rovnátka na pevno – můžete jíst a pít všechno na co máte zrovna chuť. I hygiena je u Invisalign v porovnání s fixními rovnátky mnohem jednodušší – prostě si je vyndáte a zuby si vyčistíte.

Ale jak to vlastně funguje?

Před začátkem léčby pošleme scan Vašeho chrupu do firmy Invisalign a naši lékaři následně ve speciálně vyvinutém programu naplánují průběh Vaší léčby systémem Invisalign. Na základě toho se pomocí technologie 3D tisku vyrobí série dlah ze speciálních plastů přímo Vám na míru, které si budete měnit každých 7 až 14 dnů. K nám přijdete na kontrolu přibližně jednou za tři měsíce a zkontrolujeme jestli všechno probíhá tak, jak má. Invisalign jsou zkrátka pohodlná a neviditelná rovnátka, ortodoncie 21. století.

Invisalign i7 – Jedna čelist: velmi lehké vady, kosmetické úpravy

Invisalign lite – Jedna čelist: lehké vady

Invisalign full – Pouze obě čelisti: běžná léčba

Ceny uvádíme za kompletní léčbu včetně retence (stabilizační drátek nebo dlaha po léčbě). Žádné skryté poplatky u nás nenajdete. Ortodontickou léčbu je u nás možné hradit na tři etapy, obvyklý splátkový kalendář v naší klinice vypadá následovně: třetina částky je hrazená při nasazení rovnátek, třetina v průběhu léčby a zbytek se doplácí při sejmutí rovnátek.

U nás je také možnost platit léčbu v malých měsíčních splátkách. Přímo v ordinaci vám zajistíme velmi výhodné financování.

Tvorba webových stránek: Webklient