Ortodontická léčba pro dospělé

 

Je na omylu ten, kdo se domnívá, že ortodontická léčba je výsadou jen pro děti nebo mladé. Moderní medicína již prokázala, že léčba ortodontickými aparátky (rovnátky) je možná doslova v každém věku. Jsou známy případy, kdy se rovnátka nasazovala i v 80 letech!

Doba, kdy se nosila rovnátka potajmu, v noci a po nasazení jste slzeli bolestí a šišlali, jsou už tatam. Dospělých pacientů je stále více a více. Dobře vypadat, je dnes u řady profesí samozřejmostí, a i když vykonáváte práci, kde na vzhledu nezáleží, proč byste neměli právě vy vypadat dobře? Proč i vy nemáte vypadat atraktivně?

Paradoxní je, že přestože v mládí byly vaše zuby hezké, často právě s věkem přichází potřeba s nimi něco udělat. Někdy to může být zanedbaná léčba, případně nedokončená. Čelist také věkem pracuje, zuby se posouvají, stěsnávají a mění se jejich postavení. Kazí se nám zuby, trháme je a okolní zuby se posouvají do volných prostor. Křivé zuby se navíc špatně čistí a přibývá nebezpečí kazů a zánětů.

Nebojte se, toho, jak se na vás bude dívat vaši kolegové nebo přátelé. Jen hloupý člověk, nepochopí, že právě nasazením rovnátek dáváte okolí najevo, že vám na vašem vzhledu naopak záleží. Že vám není lhostejno, jak vypadáte a že na sobě stále pracujete. Že jste na všechno nerezignovali a naopak, chcete ukázat, co ve vás ještě všechno je.

Dospělí dnes nosí rovnátka běžně, podívejte se na známé osobnosti s rovnátky jako třeba amerického herce Toma Cruise, zpěvačku Gwen Stefani nebo českého politika Bohuslava Sobotku, modelku Andreu Verešovou a Kateřinu Průšovou. Ti všichni nasazovali rovnátka v dospělém věku. Proč tedy ne i vy…?

Kontaktujte nás ještě dnes

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Tvorba webových stránek: Webklient